rožukronis

ROSARY:

Rozārijs ir Rakstu atkārtošana ar Dieva Valstības noslēpumiem, liekot Mariju šīs garīgās dzīves centrā. Rožukrona nozīme ir rozes Garland. Rozejā mēs meditējam Kunga lūgšanu, es uzskatu, ka Nicene Creed, Angel Gabriel Hail Mary sveicieni, mūsu Lady Loreto litānija, Fatimas lūgšana un Salve Regina Hail Holy Queen.

Ir četri Dieva Valstības noslēpumi, Nopietnas, Joyful, Glorious un Luminous noslēpumi.

Pestīšanas plānā mātei Marijai ir nozīme Jēzus iemiesojumā šajā Zemes. Marijai ir stāsts par savu Dēlu Jēzu, lai pastāstītu cilvēcei, ko Evaņģēlija rakstnieki uzņēma dažādās Jēzus dzīves daļās. Rožukroni klausās ar Marijas vārdiem par savu Dēlu Jēzu, ko viņa apdomāja savā sirdī. Atklājot Kristus Mariju, mēs aicinām Mariju glābšanas stāstā, lai atklātu Jēzus dzīves noslēpumus un pestīšanas plānu. Mēs varam teikt, ka mēs redzam Jēzu Marijas acīs.

Kad Marija atklāj Dieva Valstības noslēpumus, noslēpumi vairs paliek noslēpumi, jo mēs atriebamies atklāsmei caur Mariju. Mātes Marijas interpretācijas ir tik svarīgas, jo viņa ir vienīgā persona, kas var atklāt Jēzu kopumā. Marija kļūst par Evaņģēlija acīm. Šīs dievbijības ir fundamentālas, ko izstrādājuši dominikieši. Sv. Doms ir saņēmis atklāsmes caur Mariju, Marijas Rozārijas Evaņģēlija noslēpumus. Šis evaņģēlijs ir ne tikai Vārdi vai teksti, bet gan papildinoša un meditatīva pieredze. Tātad Rozārijs kļūst par lūgšanas lūgšanu, lai veidotu Dieva valstību. Cilvēki ir devušies uz Debesīm tikai, runājot par rozāriem.

Daudziem nabadzīgiem un nevainīgiem cilvēkiem Dieva Vārds vai pat Euharistijas uzticība bija ārpus viņu izpratnes, un šajā laikā Marija atklāj šo evaņģēlija noslēpumu atspoguļojumu cilvēka tradicionālās pērlītes vienkāršotā veidā, atkārtojot un atspoguļojot Dieva Vārdu. .

Dievs skatās uz Cilvēka ticību Dēlā Jēzū, ja šī izpausme izpaužas jebkurā formā vai rituālā vai izglītībā, ceļi ir tikai pazīmes, bet saturs ir aiz simboliem un zīmēm, kas ir ticība un mīlestība uz Jēzu.

Rozārijs ir spēcīgs to cilvēku ierocis, kuri ir nabadzīgi garā, un šī vienkāršā ticība dzīvo vienkāršās ģimenēs viņu ģimenes lūgšanā. Katoļi nesāk nekādu darbu, neatspoguļojot Rožukroni.

Izglītotajiem vai teolimiešiem vai priesteriem ir jābūt pazemotiem, lai atspoguļotu Rožukroni, lai izprastu Dieva Vārda dziļāko nozīmi, kuru tikai māte Marija var atklāt, atspoguļojot Rozāriju.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s